11121. 350. Closed Online auction Art-ceramics
18 000 HUF 47,75 EUR, 51,43 USD
0 HUF
Japán "Satsuma" váza párban, jelzett, kézzel festett, apró kopásnyomokkal, m:31 cm (2×)
Photo of the item taken by : turóczi_márk