1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
1936 Néprajzi Múzeum Értesítője. Szerk.: Bartucz Lajos. XXVIII. évf. 1-4. sz. Bp., 1937, Magyar Történeti Múzeum, 4+168 p. Papírkötésben, sérült gerinccel. Felvágatlan példány.