5 000 HUF
12,95 EUR, 14,29 USD
Macaulay: Ánglia története II. Jakab trónralépte óta. Forditotta: Csengery Antal, Zichy Antal. Második, átnézett kiadás. II-VI. kötet, az I. kötet hiányzik. Bp, 1876-1877, MTA. Kiadói egységes, zöld, aranyozott egszvászon-kötésben, kopásnyomokkal.