1934 Nimród vadászújság. A Nemzeti Vadászati Védegylet hivatalos lapja. XXII. évf. 1-36 sz. 1934-es teljes évfolyam. Szerk.: Kittenberger Kálmán. Bp.,1934, Nimród, IV+592 p. Korabeli reklámokkal. Kiadói festett aranyozott egészvászon-kötésben, jó állapotban.
Szederjei, Ákos-Sartorius, Otto: Die Goldmedaillenhirsche Ungarns. A borító rajza Lukáts Kató munkája. Bp,1960, Terra, 459 p. Német nyelven. Gazdag fekete-fehér fotó anyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban./ Szederjei, Ákos-Sartorius, Otto: Die Goldmedaillenhirsche Ungarns. The illustration of the paper cover by Kató Lukáts. Bp., 1960, Terra, 459 p...
Vegyes vadászati könyvek, 9 db: Fekete István: Vadászatok erdőn, mezőn. Bp.,1987, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban. Jékely Endre: Nagyvadak-közelről. Vál., ford. és a bevezetőt írta: - -. A rajzokat Teleky-Vámossy Árpád és Z. Szabó János készítették. Bp., 1971, Gondolat. Kiadói kissé kopottas kartonált papírkötés. Véber Károly (szerk.): Medvék, ...
Vegyes horgászattal kapcsolatos könyvtétel, 7 db: Horgászpraktikák (Ferenczy Dénes: Nyiltvizi pontyozás, Örley Dénes: A horgászbot, Pintér Károly: Halhatározó), Frühwald Ferenc: Gilisztatenyésztés, Horgász kalendárium 1992, 1993, Horgászbottal a Csepel-sziget körül. Különféle kiadásban, változó állapotban, a Horgászbottal a Csepel-sziget körül c. kötetből a lapok kijárnak.
Vegyes könyv tétel, 4 db: Afrikai vadászemlékek. Válogatás Kittenberger Kálmán és dr. Mészáros Kálmán írásaiból. (1970, Gondolat.); Molnár Gábor: Az óriáskígyók földjén. (1955, Ifjúsági.); Molnár Gábor: Holdárnyékban az őserdő. (1967, Szépirodalmi.); Pierre Berton: Aranyláz Alaszkában. (1974, Gondolat.); Különféle kötésben, változó állapotban, a papír védőborítók szakadozottak, az egyik bo...