10 000 HUF
19
1934 Nimród vadászújság. A Nemzeti Vadászati Védegylet hivatalos lapja. XXII. évf. 1-36 sz. 1934-es teljes évfolyam. Szerk.: Kittenberger Kálmán. Bp.,1934, Nimród, IV+592 p. Korabeli reklámokkal. Kiadói festett aranyozott egészvászon-kötésben, jó állapotban.