2 200 HUF
5,70 EUR, 6,29 USD
Széchényi Zsigmond: Csui!...(1928. okt.-1929. ápr.) Bp.,1940, Dr. Vajna György és Bokor, (Athenaeum-ny.), 2+223+2 p.+40 t.(Fekete-fehér fotók.) Fekete-fehér fotókkal. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, egy kijáró lappal, és egy kijáró képtáblával.