16958.
351. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
800 HUF
2,07 EUR, 2,29 USD
Rudolf Engel-Hardt: A természet csodái. Írta és rajzolta: --. Fordította: György Ferenc. Leipzig, é.n., Rudolf Arnold. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, volt könyvtári példány.