12 000 HUF
Madách Imre: Az ember tragédiája. Zichy Mihály húsz képével, rézfénymetszetben. Bp., 1888, Athenaeum, 231 p.+19 t. Második kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötésben, aranyozott lapélekkel, kopott, kissé foltos borítóval, javított gerinccel, egy hiányzó táblával (2.), egy tábla kijár (4.) és rajta szakadás, néhány kissé foltos lappal.