18665. 351. Closed Online auction Books: Other rarities
1 600 HUF
0 HUF
Páris Ila: Tavasz. Keszthely,[1943],Szerzői kiadás,(Surjánszky László-ny.) Kiadói egészvászon-kötés, sérült, javított gerinccel.
Photo of the item taken by : moldován_péter