1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Vas Gereben: Nagy idők, nagy emberek. Magyar korrajz. Vas Gereben összes munkái. II. kötet. Gyulay László rajzaival. Bp.,é.n.,Franklin-Társulat, 479+1 p. Hetedik kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötésben, Franklin-kötés, kissé laza fűzéssel.