15058.
351. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Ernst von Hesse-Wartegg: Die Wunder der Welt. I. kötet. Stuttgart-Berlin-Leipzig,é.n.,Union Deutsche Verlagsgesellschaft. Német nyelven. Rengeteg egészoldalas és szövegközti fekete-fehér és egészoldalas színes illusztrációkkal. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kopott borítóval, kijáró lapokkal.