1 400 HUF
11
Tátra, Magas Tátra, Vysoké Tatry; A Popráditó kedvence, Walek Jano hegyi vezető a Tátrában. Cattarino S. utóda Földes Samu kadása 1909. 20. sz. / Der Liebling vom Poppersee / Ján Walek, mountain guide in the High Tatras (felületi sérülés / surface damage)
T2/3