Books: Gastronomy and Gardening Number of items: 53
2005409
17080
352
Books: Gastronomy and Gardening
Other collectibles
Giovanni Rudolf-Szathmáry Géza: Gyógynövények. Bp.,1961, Mezőgazdasági. Második, javított kiadás. Kiadói kissé fakó egészvászon-kötés.
1 600 HUF
2008795
17081
352
Other collectibles
Hegyesi József: A legujabb házi czukrászat kézikönyve. Harmadik javitott és bővitett kiadás.Budapest, 1891. Szerzői (Neuwald Illés ny.) Vaknyomott egészvászon kötésben, a fűzés kissé elvált
6 000 HUF
2005555
17082
352
Other collectibles
Dr. Tuzson János: Rendszeres növénytan. I-II. kötet. I. kötet: Általános rész és virágtalan növények. II. kötet: Virágos növények. Bp., 1911-1926, Hornyánszky Viktor, VII+1+362+2+XII+2+472 p. Átkötött kissé kopott félvászon-kötés, az eredeti papírborítókat bekötötték, a II. résznél lapszéli foltokkal, egyébként jó állapotban.
4 000 HUF
2007345
17083
352
4200
Other collectibles
Hess, Olga; Hess, Adolf Fr.: Wiener Küche. Sammlung von Kochrezepten. Leipzig und Wien, Franz Deuticke,1931, Kiss sérült egészvászon kötés, XCVIII+744p.,mellékletekkel.
4 200 HUF
2001985
17084
352
Other collectibles
C. S. Gutkind - Karl Wolfskehl: Das Buch vom Wein. Aus allen Zeiten und Breiten. München,1927,Hyperion Verlag. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
3 600 HUF
1899974
17085
352
3800
Other collectibles
3 800 HUF
2004776
17086
352
Other collectibles
Cserna-Szabó András-Fehér Béla: Ede a levesben. Gasztrokrimik. Mikszáth Kálmán előszavával. Bp., 2011, Magvető-M-Érték. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. A szerzők által aláírt példány.
3 000 HUF
1981014
17087
352
Other collectibles
Halász Zoltán-Láng György: Gundel 1894-1994. Bp., 1993, Helikon. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban. A szerzők által aláírt.
4 000 HUF
2004689
17088
352
Other collectibles
dr. Dohy János dr. Guba Sándor: Szarvasmarhatenyésztők kézikönyve. Mezőgazdasági Kiadó, 1979. Egészvászon kötés, papír védőborítóval
3 000 HUF
2002020
17089
352
Other collectibles
Étrend. Receptek és életmódtippek gyors hétköznapokra és ráérős hétvégékre. Bicske, 2018, Spar. Kiadói kartonált papírkötés.
1 600 HUF
2002030
17090
352
Other collectibles
Vegyes kertészeti témájú könyvtétel,8 db:
Szűcs Lajos: A növénykedvelő kislexikona, Jeszesznszky Árpád: Oltás, szemezés, dugványozás, Oláh Sándor: A családi ház kertje, Mohácsy Mátyás: Gyümölcstermesztés házi és háztáji kertekben, Szobanövényeink, Komiszár Lajos: Válaszok szobanövénykedvelők kérdéseire, Hepp Ferenc: Kiskert homoktalajon, Erdélyi Tibor-Tengerdi János: Permetezés, porozás. Különféle kiadásban. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, Kiadói papírkötés, és kiadói kartonált papírkötésekben, változó állapotban, egy kötetből kijáró lapokkal.
1 400 HUF
2001890
17091
352
Other collectibles
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035