3 000 HUF
Pethő Sándor: Világostól Trianonig. A mai Magyarország kialakulásának története. A földrajzi részt írta Fodor Ferenc. Bp., 1925, Enciklopédia Rt., VIII+324+4 p. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, a gerincen apró kopásnyomokkal.