Dr. Kunos Ignác-Dr. Polgár Iván: Kifejezések első segélynyújtásnál tizenegy nyelven. Többek közreműködésével írta: - -. Székesfehérvár, 1914. Számmer Imre, 24 szt. lev. Kiadói papírkötésben, az alsó sarkán kis gyűrődéssel. 'K.u. K. Reservespital Versecz' pecséttel.
Dusan M. Babac: The Serbian Army in the great war. 1914-1918. Beograd, 2014, Defense. Szerb és angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Első kiadás. Kiadói papírkötés. Megjelent 1500 példányban. / Paperbinding, in English and Serbian language. First edition.
Magyar hősök. 1914-1916. Szerk.: Tábori Kornél. Bp.,é.n, Pesti Napló, ("Jókai" Nyomda Rt.), 192 p. +4 (színes táblák)+ 2 (két kihajtható tábla, az egyik térkép) t. Rengeteg fekete-fehér fotóval. szakadozott illusztrált félvászon-kötésben
vitéz Mándoky Sándor-Faragó László: Magyar Frontharcos Mozgalom. Megjelent az Országos Frontharcos Szövetség erkölcsi támogatásával a tizedik jubiláris országos frontharcostalálkozó alkalmából. Bp., 1938, Merkantil-Nyomda, 740 p. Kiadói aranyozott, dombornyomásos, egészvászon kötés, kopott borítóval, kissé laza fűzéssel, foltos szennylapokkal, szakadt címlappal.
Vegyes könyvtétel, 2 db: Adolf Galland: 104 Légigyőzelmem. Elsők és utolsók. Fordította Tobak Tibor, Cserny Miklós. Bp.,1991, Aero és Rádió Kft. Kiadói papírkötés. Nyikolaj Csukovszkij: A balti égbolt. Fordította: Radó György. Bp., 1959, Zrínyi. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
Okváth Imre: Bástya. A béke frontján. Magyar haderő és katonapolitika. 1945-1956. Bp.,1998,Aquila. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Friedrich Schilling: Flieger an allen Fronten. Berlin,1936,Scherl. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel.
A Nagy Háború írásban és képben. Első Rész: Északon és délen II. kötet. Bp., é. n., Athenaeum. Kiadói illusztrált, aranyozott egészvászon-kötésben, megviselt állapotban, javított gerinccel