1 200 HUF
3,11 EUR, 3,43 USD
Áprily Lajos: Versek. Első kiadás! Bp.,[1924], Athenaeum, 90 p. Kiadói egészvászon-kötésben, kijáró, sérült lapokkal, kissé viseltes állapotban.