5 000 HUF
12,95 EUR, 14,29 USD
Berzsenyi Dániel: - - munkái. Újra átnézett kiadás, a költő örököseinek megbízásából Toldy Ferencz által. 1-2. köt. (egybekötve). Pesten, 1864. Heckenast. 1 t. (címkép), 192 l.;239 l. 2 sztl. lev. Kiadói, aranyozott egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel