1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Dóczi Lajos: Csók. Vigjáték négy felvonásban. Dóczi Lajos munkái I. kötet. Bp., é.n., Wodianer F. és Fiai (Lampel Róbert). Hatodik kiadás. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált Gottermayer N.-féle egészvászon-kötésben, aranyozott lapélekkel, kopott borÃtóval, a gerincen kis sérüléssel, hiányzó elülsÅ‘ elÅ‘zéklappal.