2 400 HUF
6,22 EUR, 6,86 USD
G. Büttner Júlia: Rózsák könyve - hazai s külföldi írók műveiből. Összeállította: - -. Bp.,[1866],Grill Károly, (Prochaska Károly-ny.,)251+VIII p.+ 6 (litográfia) t. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kopottas borítóval, egy lap és egy illusztráció kijár, 115. oldalon egy címke maradványaival, 6 illusztráció hiányzik.