16 000 HUF
41,45 EUR, 45,71 USD
Jókai Mór művei sorozat 41 kötete. (1-6,8-12,16-17,19-20,23-36,38-40,42-50 kötetek. Hiányzik: 7,13-15,18,21-22,37,41 kötetek.) Bp.,1907-1911, Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott, festett szecessziós egészvászon-kötés, kissé kopott borítókkal, gerincekkel, 19.-20.,23-24. kötetek alsó lapszélei foltosak, hullámosak.