1 600 HUF
Jókai album. Képek, adatok, okmányok Jókai Mór életéből. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. (Bp., 1909,) Pesti Napló,(Hornyánszky-ny.), 140 p.+ 9 t. Szövegközti és egész oldalas rajzokkal, fotókkal, hasonmásokkal, dokumentumokkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, hiányzó elülső szennylappal és címképpel.