12 000 HUF
Madách Imre: Az ember tragédiája. Zichy Mihály húsz képével rézfénymetszetben. Bp.,1895., Athenaeum. 4 + 231 p. + 20 t. Harmadik díszkiadás. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált, vaknyomásos egészvászon-kötés, Aufrecht és Goldschmied-Gottermayer-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval, egy kijáró táblával, a védő hártyapapírok hiányoznak.