2 800 HUF
Mikszáth Kálmán: Pernye. Bp.,1893, Révai. Első kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, festett lapélekkel, kissé kopott borítóval és gerinccel, tulajdonosi névbejegyzéssel, és névbélyegzővel a címlapon, kissé foltos lapokkal.