18603. 352. Closed Online auction Books: Other rarities
2 400 HUF
0 HUF
Molnár Ferenc: Az éhes város I-II. kötet. Bp.,1912, Franklinm, 211+229 p. Második kiadás. Kiadói szecessziós, aranyozott, festett egészvászon sorozat-kötésben, kissé kopott borÃtóval.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor