1 200 HUF
3,11 EUR, 3,43 USD
Vörösmarty Album. Műmellékletek nélküli, népszerű kiadás. Bp.,1909, Wodianer F. és Fiai, 240 p.+ 5 t. A lapok tetején szecessziós könyvillusztrációkkal. Nemes Mihály, Belloni László, és Homicsko A. egészoldalas illusztrációival. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kopott borítóval, hiányzó hátsó szennylappal.