Fekete Gyula: Április, május, június. Bp.,1983,Szépirodalmi. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző által dedikált.
Tóth Árpád összes versfordításai. Sajtó alá rendezte és bevezette: Szabó Lőrinc. Bp.,1942,Révai. Első kiadás. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötésben.
Kaljánamalla. Anangaranga, avagy a szerelmi játékok istenének színpada. Ford. Wojtilla Gyula. Würtz Ádám illusztrációival. Bp., 1986, Medicina Könyvkiadó.+
Muhammad an-Nefzawi: Az illatos kert. Erotikus kiadvány. Fordította: Kiss Imre. Töreky Ferenc illusztrációival. Bp., 1983, Medicina. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban.
William Shakespeare: A makrancos hölgy. Shakespeare összes színművei. XI. Vígjátékok V. Fordította: Lévay József. Bevezetéssel, és jegyzetekkel ellátta: Heinrich Gusztáv. Bp.,1914, Franklin, 185 p. Korabeli félvászon-kötésben, kopásnyomokkal.
Vörösmarty Mihály Összes Költeményei II. kötet: Epikai költemények. Bp.,én.,Méhner Vilmos, (Rudnyánszky A-ny.), 515 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
Cervantes, Miguel de: L'ingénieux chevalier Don Quixote de la Manche. 1-4. köt. Párizs, 1821, Th. Desoer. Az 1-2. és a 3-4. kötet egybekötve, kihajtható térképmelléklettel, a könyvek elején fametszetekkel. Kopott kartonált papírkötésben, egyébként jó állapotban. /
Cervantes, Miguel de: L'ingénieux chevalier Don Quixote de la Manche. Vol. 1-4. Paris, 1821, Th. Desoer. The 1-2. and the 3-4. volumes are bound together, with a map and woodcuts at the beginning of each volume. In a bit worn out paperboard binding, otherwise in good condition.