17283.
352. Closed Online auction
Books: Railways, locomotives
1 200 HUF
Kopasz Károly: A vonattovábbÃtás mechanikája. Sebesség a vasutaknál I. rész. Vasúti Tudományos Kutató Intézet kiadványai. Bp.,1953, Közlekedési. Kiadói papÃrkötés, a gerincen kis sérüléssel. Megjelent 1000 példányban.