Books: Tales Number of items: 77
2002903
17387
352
Books: Tales
Other collectibles
1 800 HUF
2002907
17388
352
Books: Tales
Other collectibles
Vegyes képregény tétel, 5 db: Az utolsó mohikán. J. F. Cooper regénye nyomán írta: Cs. Horváth Tibor, rajzolta: Zórád Ernő. Bp., én., Ifjúsági Lapkiadó. Kiadói papírkötés. Hajdúk kapitánya. Színes képregény. Fehér Zoltán regénye nyomán. Bp., én., Ifjúsági Lapkiadó. Kiadói papírkötés. Pancsatantra. Hindu tanmesék. Összegyűjtötte: Dr. Balogh Barna. Átdolgozta és kádenciákat írta: Balthazár Margi...
2 800 HUF
2001988
17389
352
Books: Tales
Other collectibles
Mese és ifjúsági könyv tétel: Paulini Béla: Dugasz Matyi, Bodor-Somogyi: Páncélos lovagok, Sztrókay Kálmán: Kísérletezőkönyv, Kerek egy esztendő 1953, Dobsinsky: A napholdas paripa
1 200 HUF
2004987
17390
352
Books: Tales
Other collectibles
Hans Dominik: A rikkancskirály. Sipos Béla rajzaival. Bp., é.n. Athenaeum Kiadó. színes, illusztrált félvászon kötésben.
1 200 HUF
2001986
17391
352
Books: Tales
Other collectibles
3 példányban: Mérei Ferenc, V. Binét Ágnes: Ablak-Zsiráf. Képes gyermeklexikon. Rajzolta Szecskó Tamás. Bp., 1986, Móra. Kiadói kartonált papírkötés.
1 000 HUF
2001896
17392
352
Books: Tales
Other collectibles
Gárdonyi Géza: A láthatatlan ember. Biczó András rajzaival. Bp., 1943, Dante. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval, laza fűzéssel
2001956
17393
352
Books: Tales
Other collectibles
Guruljborsócska. A Szovjetunió népeinek meséi. Szerk.: Kroh László. Fordította Drávai Gizella. L. Leviczkij rajzaival. Ungvár (Uzshorod), 1958, Kárpátontúli Területi Kiadó. Kiadói félvászon-kötés.szakadozott papír védőborítóval
1934520
17394
352
4400
Books: Tales
Other collectibles
[Christoph von Schmid (1768-1854)]: Smid Kristóf' ifjúságot érdeklő irományai IV. kötet. Egy gyűjtemény a' legoktatóbb és legkellemetesebb történetekből és előbeszéllésekből. 1. Segítség a szükségben. 2. Itha Toggenburgi grófné viszontagságai. Magyar nyelvre szabadon átültette Csontos István (1787-1831.) Bp.,1844, Emich Gusztáv, 210 p. Második kiadás. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötés, márv...
4 400 HUF
1993661
17395
352
Books: Tales
Other collectibles
2 800 HUF
1993643
17396
352
Books: Tales
Other collectibles
Kosáryné Réz Lola: Az óra. Bp., é.n. Singer és Wolfner. Kiadói félvászon kötésben
1 400 HUF
1993666
17397
352
Books: Tales
Other collectibles
Heimburg: Öreg barátnőm. ford: Székely Nándor. Bp., 1921. Uránia. 190p. képekkel. Festett egészvászon kötésben.
1 000 HUF
1962865
17398
352
Books: Tales
Other collectibles
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035