2 800 HUF
7,25 EUR, 8,00 USD
Faylné-Hentaller Mária : Leányévek. Elbeszélések. Bp. (é.n.) Lampel. 1t. (címkép) 288p. + 5t. (képtáblák). Kiadói, festett, aranyozott egészvászon-kötésben, szecessziós könyvdíszekkel.