3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
Kertész Erzsébet (Ingrid Holsen): Zsuzsi menyasszony lesz. Pályi Jenő rajzaival. Bp., 1942,Nova,(Kalász-ny.), 126+2 p. Egészoldalas és szövegközti illusztrációkkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval, de belül jó állapotban.