3 800 HUF
9,84 EUR, 10,86 USD
Kis gyermekek nagy mesekönyve. Vál. T. Aszódi Éva. Róna Emy. Bp.,1955,Ifjúsági Könyvkiadó, 378 p.+16 t. Második kiadás. Kiadói kopott félvászon-kötés, néhány illusztrációba bele rajzoltak.