Hungarian commemorative medals and plaques Number of items: 195
2004279
30480
352
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatics
Anton Scharff (1845-1903) DN "Magyar Mérnök és Építész Egylet - Ybl Érem" Br emlékérem (50mm) T:1-,2
3 000 HUF
2004522
30481
352
Numismatics
Anton Scharff (1845-1903) 1936. "Magyar Mérnök- és Építész Egylet 1936" Br emlékérem (55mm) T:1-
5 000 HUF
1979782
30482
352
Numismatics
3 000 HUF
2004432
30483
352
Numismatics
Beck Ö. Fülöp (1873-1945) 1912. "Samassa József egri érsek gyémántmiséje emlékére" Br plakett. "EMINETISSIMO ARCHIPRAESVLI SVO JOSEFO CARDINALI SAMASSA MVNERIS SACRA SEXAGENARIA CELEBRANTI MDCCCLII-MCMXII - DEVOTO.AC.GRATO.ANIMO.DICAT.METROP.CAPIT.AGRIENSE" (52x70mm) T:2 HP 886.
4 000 HUF
1911724
30484
352
Numismatics
3 000 HUF
1989546
30485
352
Numismatics
Berán Lajos (1882-1943) 1926. "Országos Testnevelési Tanács" Br érem (61mm) T:2- ph Hungary 1926. "National Sport Committee" Br medallion. Sign.: Lajos Berán (61mm) C:VF edge error
2 000 HUF
1912623
30486
352
Numismatics
Berán Lajos (1882-1943) 1931. "CIVITAS METROPOLITANA BUDAPEST HOSPITIBUS ET AMICIS S D / AZ IFJÚ SZÉP PEST KI BIZTON ÖLELVE NYÚJT CORVIN AGG VÁRÁNAK HŰ KEZET " kétoldalas Br emlékérem (71mm/158,72g) T:1-,2 / Hungary 1931. "CIVITAS METROPOLITANA BUDAPEST HOSPITIBUS ET AMICIS S D / AZ IFJÚ SZÉP PEST KI BIZTON ÖLELVE NYÚJT CORVIN AGG VÁRÁNAK HŰ KEZET " double-sided Br commemorative medallion. Sign: L...
10 000 HUF
1911761
30487
352
Numismatics
Berán Lajos (1882-1943) 1932. "Liber Endre alpolgármesternek" Br emlékérem. "LIBER ENDRE ALPOLGÁRMESTERNEK IGAZ BARÁTAI IGAZ TISZTELŐI / EGY EMBERÖLTŐ KARITATÍV MUNKÁJÁÉRT" (71mm) T:1-,2 HP 1340.
6 000 HUF
1912133
30488
352
Numismatics
Berán Lajos (1882-1943) 1935. "Pázmány Péter Tudományegyetem alapításának 300. évfordulója" kétoldalas Br emlékérem "LUDVIG BUDAPEST" gyártói jelzéssel. "PETER CARD PÁZMÁNY FVND VNIV HVNG MDCXXXV / III CENT VNIVERSITATIS PAZMANIANAE 1935" (79,5mm) T:2
8 000 HUF
1912440
30489
352
Numismatics
Berán Lajos (1882-1943) 1935. "Pázmány Péter Tudományegyetem alapításának 300. évfordulója" kétoldalas Br emlékérem "LUDVIG BUDAPEST" gyártói jelzéssel. "PETER CARD PÁZMÁNY FVND VNIV HVNG MDCXXXV / III CENT VNIVERSITATIS PAZMANIANAE 1935" (249g/79,5mm) + 1935. "III. CENT UNIVERSITATIS PAZMANIANE - PETR CARD PÁZMÁNY FUND UNIV HUNG" aranyozott Br jelvény (20mm) T:1- kis patina / Hungary 1935. "Pázmá...
10 000 HUF
2001679
30490
352
Numismatics
Berán Lajos (1882-1943) 1938. "Magyar Nemzeti Szövetség / Szent István 1038-1938" Br lemez plakett, a sarkainál függesztéshez való lyukak (57x37mm) T:2 patina
3 600 HUF
2007259
30491
352
Numismatics
Berán Lajos (1882-1943) 1941. "Budapesti (Budai) Torna Egylet 1869 - Botond" Br emlékérem, (40,5mm) T:2 díszdobozban
1 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035