Ausztria 1873. "Bécsi világkiállítás Ferenc József / Császári Pavilon" alumínium ötvözet emlékérem (27mm). Szign: A.S. T:2 patina Austria 1873. "World Exhibition in Vienna - Franz Joseph / Kaiser Pavillon" Aluminium alloy medallion (27mm) sign: A.S. C:2 patina
Ausztria 1891. "Ferenc József / A Bécsi Császári és Királyi Kereskedelmi Minisztérium Díja" kétoldalas Br emlékérem. "FRANZ JOSEPH I KAISER VON ÖSTERREICH, KÖNIG VON BOEHMEN ETC., APOST. KOENIG VON UNGARN. / EHRENPREIS DES K.K. HANDELSMINISTERIUMS IN WIEN" Szign.: Tautenhayn. (70,77g/57mm) T:1- / Austria 1891. Double sided Br commemorative medallion. Sign.: Tautenhayn (70,77g/57mm) C:AU
Ausztria ~1900. "Ferenc József / Viribus Unitis" fém emlékérem (47mm) T:2- ph.,ü. Austria ~1900. "Franz Joseph / Viribus Unitis" metal commemorative medal (47mm) C:VF edge error,ding
Ausztria 1907. "Nők diadala" Br emlékplakett. Szign.: Hans Schaefer (58x91mm) T:2 Austria 1907. "Triumph of Women" Br commemorative plaque. Sign.: Hans Schaefer (58x91mm) C:XF
Ausztria 1983. "II. János Pál pápa látogatása" jelzett Ag emlékérem lezárt kapszulában (~15g/0.925/33mm) T:PP Austria 1983. "Visit of Pope John Paul II" hallmarked Ag commemorative medal in seal capsule (~15g/0.925/33mm) C:PP
Ausztria 1997. "Naptárérem" Ag emlékérem eredeti tokban (26,36g/0.900/40mm) T:PP patina Austria 1997. "Calendar medalion" Ag medal in original case (26,36g/0.900/40mm) C:PP patina
Franciaország 1886. "Michel Eugene Chevreul 100. születésnapja" Br emlékérem, peremén "BRONZE" jelzés. Szign.: O. Roty (69mm) T:1- France 1886. "100th Birthday of Michel Eugene Chevreul" Br commemorative medal with "BRONZE" mark on edge. Sign.: O. Roty (69mm) C:AU
Franciaország 1900. "Párizsi Világkiállítás 1900" ezüstözött Br plakett, peremén "BRONZE" jelzéssel. Szign.: O. Roty (36x51mm) T:2 ü. France 1900. "International Exposition Paris 1900" silver plated Br plaque with "BRONZE" mark on edge. Sgin.: O. Roty (36x51mm) C:XF ding