Number of items: 252
1955961
352
Other collectibles
Abel Pann (1883-1963) És Isten megteremté a fényt Litográfia, papír 28x20 cm Jelzett. / Lithography. Signed.
8 000 HUF
2007093
10001
352
Other collectibles
Ádámffy László (1902-?):Falu részlet. Akvarell, papír, jelzett, 28×38 cm
3 000 HUF
2007099
10002
352
Other collectibles
Ádámffy László (1902-?):Parkban. Akvarell, papír, jelzett, szakadással, 46×36 cm
3 000 HUF
1978308
10003
352
Other collectibles
Antal Irén (1903-1999): Ülő alak, vegyes technika, papír, jelzett, 40×30 cm
8 000 HUF
1978302
10004
352
Other collectibles
Antal Irén (1903-1999): Séta, akvarell, papír, jelzett, 30×50 cm
8 000 HUF
2005560
10005
352
Other collectibles
Bajor Ágost (1892-1958): Halászbástya, rézkarc, papír, jelzett 16×13 cm
2 000 HUF
2001900
10006
352
11000
Other collectibles
Baky Albert (1868-1944): Gólya pár. Olaj, karton, jelzett, keretben, 24×34 cm
11 000 HUF
2006763
10007
352
Other collectibles
Balla jelzéssel: Vörös bokor. Olaj, karton, keretben, 27×21 cm
8 000 HUF
1960766
10008
352
Other collectibles
Barta Ernő (1878-1956): Menekülők 1925. Litográfia, papír, jelzett, üvegezett keretben, 20×29 cn
8 000 HUF
2002906
10009
352
30000
Other collectibles
Barabás Roland (1976-): Rendszerek védelme. Akril, vászon, jelzett, 80×80 cm
30 000 HUF
2002949
10010
352
22000
Other collectibles
Barabás Roland (1976-): Dimenziók. Akril, vászon, jelzett, 50×70 cm
22 000 HUF
2006705
10011
352
Other collectibles
Barabás jelzéssel: Templom tető. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 25×33 cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m