11090. 352. Closed Online auction Art-ceramics
7 500 HUF 19,43 EUR, 21,43 USD
0 HUF
Goebel/Hummel éneklő kisfiú, kézzel festett kerámia, jelzett, apró kopás nyomokkal, m:13 cm
Photo of the item taken by : turóczi_márk