3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
1955 A világ erdőtőkéje. A FAO Erdészeti Osztálya által 1953-ban végrehajtott leltározás eredményei. Az Egyesült Nemzetek Élelmiszeripari és Mezőgazdasági Szervezete, FAO. Róma, Olaszország - 1955. március. Bp., Jegyzetsokszorosító Üzem, 8+73 p. Félvászon-kötésben, aranyozott címfelirattal.