2 800 HUF
7,25 EUR, 8,00 USD
Éri Gyöngyi-Jobbágyi Zsuzsanna: A magyar századforduló. 1896-1914. Berend T. Iván, Német Lajos-Sármány Parsons Ilona tanulmányaival. Bp.,1997,Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papÃr védÅ‘borÃtóban, jó állapotban.