1 200 HUF
3,11 EUR, 3,43 USD
Vegyes művészeti könyvtétel, 3 db: P. Brestyánszky Ilona: Kovács Margit. Bp., 1979, Corvina - Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban. Joanna Guze: A művészet nyomában. Fordította: Fejér Irén. Bp., 1978, Móra. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Gaston Diehl: Vasarely. Bp., ,Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kijáró lapokkal, rossz állapotban. 19. század végi-20. század eleji francia festészet az Állami Puskin Képzőművészeti Múzeum. gyűjteményében. Moszkva, én., Puskin. Francia és orosz nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Németh Lajos: Csontváry. Bp.,1975, Corvina. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, sérült elülső kötéstáblával.