17227.
353. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
1 400 HUF
3,63 EUR, 4,00 USD
1923 Természettudományi Közlöny. Szerk.: Dr. Gorka Sándor. LV. kötet. 799 (helyesen 803)-806.,808. füzetek. Nem teljes évfolyam, a 807. füzet, 1923 szept.-okt. hiányzik.+Pótfüzetek a Természettudományi Közlönyhöz. Szerk.: Gorka Sándor. CXLI-CXLIV. pórfüzet. 1921. évi LIII. pótfüzethez. Bp.,1923-1921, Kir. M. Természettudományi Társulat. VIII+1-256+321-384+80 p. Korabeli aranyozott festett egészvászon-kötés, a borÃtón kisebb kopásnyomokkal, gerinc alján apró sérüléssel, de alapvetÅ‘en jó állapotban.