1 000 HUF
Reményik Sándor: Romon virág. Összegyűjtött költemények. + Dsida JenÅ‘: Nagy csütörtök/Kiss JenÅ‘: Kormos Ãœvegen/Szemlér Ferenc: Ember és táj. Kolozsvár, é.n., Erdélyi SzépmÃves Céh. Kiadói egészvászon kötésben, az egyik kötet gerince kopott, és a gerincek kissé foltosak.