17657. 353. Closed Online auction Books: Other rarities
2 000 HUF
0 HUF
Universum. Évkönyv a család és ifjúság számára. Szerk.: Hankó Vilmos. Bp., é. n., Lampel R. Könyvkereskedése. Díszes, kissé kopott vászonkötésben, gerince részben elválik.
Photo of the item taken by : lászló_lili