18519. 353. Closed Online auction Books: Other rarities
1 000 HUF
0 HUF
Verne Gyula: Sándor Mátyás. Fordította: Huszár Imre. Bp.,1917, Franklin. Negyedik kiadás. Átkötött félvászon-kötés, az eredeti elülső borítót bekötötték, kopott borítóval, laza, sérült kötéssel.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor