5 000 HUF
Illyés András: [A keresztényi élet tüköre avagy a szentek élete, mellyet szerzett - - erdélyi püspök, s melly megjobbitásokkal, és többítéssel hatodszor kinyomtattatott.] Buda, 1813, Kir. Univeristas betűivel, 1 t.(címkép.)+VIII+1095+4 p. Későbbi átkötött félbőr-kötésben, kopott borítóval, hiányos, sérült címlappal, sérült címképpel, restaurál lapszélekkel, a könyvtest elvált a borítótól, megviselt állapotban.