1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Szabó Attila: Jézus Krisztus élete és tanításai. Szombathely, 1989, Esztergályos Jenő. Kiadói papírkötés.+ Isten előtt állsz... Versek a magyar irodalomból. Bp.,2004, Auktor. Kiadói aranyozott bársonykötés. + "Világ világa, virágnak virága..." [Ómagyar Mária-siralom.] Bp., 1986, Európa. Kiadói papírkötés, foltos.