19214. 353. Closed Online auction Jewellery
1 200 HUF
0 HUF
Aranyozott ezüst (Ag) köves fülbevalópár, jelzett, d: 0,5 cm, bruttó: 0,8 g
Photo of the item taken by : turóczi_márk