Amerikai Egyesült Államok 1999. "Wilmington Trust Corporation" jelzett Ag emlékérem (31,33g/0.999/40mm) T:PP
USA 1999. "Wilmington Trust Corporation" hallmarked Ag commemorative medal (31,33g/0.999/40mm) C:PP
Amerikai Egyesült Államok 1974. "Franklin Verde Éremgyűjtő Egyesület" Ag emlékérem (~8.17g/0.925/26mm) T:PP
USA 1979. "Franklin Mint Collectors Society" Ag medallion (~8.17g/0.925/26mm) C:PP
Ausztria 1890. "Alexander Matthias Beschorner" ezüstözött fém emlékérem (44mm) T:1- kis patina
Austria 1890. "Alexander Matthias Beschorner" silver plated metal commemorative medal (44mm) C:AU small patina
Ausztria ~1910. "Alpesi Kutyabarátok Egyesülete - Graz" aranyozott fém emlékérem (40mm) T:2,2- átfúrva,ph.
Austria ~1910. "Alpenlandischer Verein der Hundefreunde Sitz in Graz" gold plated metal commemorative medal (40mm) C:XF,VF hole,edge error
Ausztria 1913. "Dr. Sigmund Brosche - IN FREUNDSCHAFT UND VEREHRUNG DIE MITGLIEDER DES INDUSTRIERATES 1913" egyoldalas Br plakett, "A. HARTIG WIEN" gyártói jelzéssel (90x69mm) T:1- kis patina
Bulgária DN "Nyári Nemzetközi Zenei Fesztivál Várna" Br emlékérem tokban (75mm) T:2
Bulgaria ND "Summer International Music Festival - Varna" Br commemorative medal in case (75mm) C:XF
Hollandia 1994. október 1. "AEGON fennállásának 150. évfordulója" Ag emlékérem a Holland Állami Pénzverde kiadásában magyar nyelvű tájékoztatóval (0.720/38mm) T:PP
Netherlands 1994. "AEGON 150th anniversary" Ag medallion from the Risjsk Munten with Hungarian information (0.720/38mm) T:PP
Németország 1923. "IN BÖSEN ZEITEN IST OHN ZWEIFEL EIN MENSCH OFT DES ANDERN TEUFEL 1923 / OB JUD EIN OB CHRIST SCHUFT DER WUCHERER IST" kétoldalas Br emlékérem, judaika (39mm) T:1,1-
NSZK 1986. "125 éves a vasút Ruhr és és Sieg között" fém emlékveret (30mm) T:1 ph.
FRG 1986. "Railway is 125 years old between Ruhr and Sieg" metal coin (30mm) C:UNC edge error