12496.
354. Closed Online auction
Maps
50 000 HUF
1880 Hátsek Ignác: A magyar szent korona országainak megyei térképei. Rajzolta: - -. Bp.,1880, Rautmann Frigyes, (Bp. Metszette és nyomta Posner Károly Lajos-ny.), , 4 p. + 1 (átnézeti térkép)+80 t. (térképek.) Nyolcvanegy kétszÃnű litografált térkép tábla, 1: 500.000. Kiadói egészvászon-kötés, javÃtott gerinccel, borÃtó szélén kopott. Egy lap: Baranya hiánnyal.