13 000 HUF
33,68 EUR, 37,14 USD
1856 Erdély Nagyfejedelemséget IlletÅ‘ Országos Kormánylap. Landes Regierungs-Blatt für das Grossfürstenthum Siebenbürgen. 1856-es évfolyam I. osztály I.-tÅ‘l XVIII.-ig terjedÅ‘ darab. II. rész I-tÅ‘l X-ig terjedÅ‘ darab. [Hermannstadt (Nagyszeben), 1858, Theodor Steinhaußen], 2+623+VII+VII+IX+113 p.+3 sztl. lev. Három hasábos, magyar, német és orosz nyelven. Korabeli félvászon-kötés, kopott borÃtóval,foltos lapokkal.