3 000 HUF
cca 1910-1920 Rába. A "K" typusu motoreke kezelési utasításai. Győr, Magyar Waggon- és Gépgyár Rt. Automobil- és motoreke-osztály,(Győr, László Izsó-ny.), 39+1 p. Szövegközti illusztrációkkal. Aranyozott egészvászon-kötés, sérült gerinncel, az egyik lapon (5/6.) az illusztrációt visszaragasztották.