https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Printed Materials Number of items: 180
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1640881
12514
354
0
6000
Printed Materials
Other collectibles
1
1858 Szépirodalmi Közlöny, 1858. Április 4. - Június 27. I. évfolyam második fele, töredék évfolyam, 53-27.-77-51. számok. Szerk.: Szelestey László. Pest, Emich Gusztáv, 1253-1832. p. Korabeli kopottas félvászon-kötés, néhol foltos lapokkal, sérült hátsó kötéstáblával.
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
2018510
12515
354
0
1000
Printed Materials
Other collectibles
1
1860 Sopron, Német nyelvű hirdetmény a Friedrich Saar-féle Alapítvány árverésével kapcsolatban
Starting price:
1 000 HUF
1898653
12516
354
0
20000
Printed Materials
Other collectibles
1
1866 Erdészeti és gazdászati lapok a Magyar Erdész-Egylet. V., teljes évfolyam. 1-12. sz. Szerk.: Sporzon Pál. Főmunkatárs: Divald Károly. Pest, 1866, Kocsi Sándor-ny., 6+576+4 p. Átkötött félvászon-kötés, foltos lapokkal, kopott borítóval, ceruzás aláhúzásokkal. Ritka!
The item is not available
Starting price:
20 000 HUF
2022222
12517
354
0
2000
Printed Materials
Other collectibles
1
1872 A pesti főkapitányság hirdetménye a vasúti kocsikban történő dohányzás megtiltásáról, szakadozott, hiányos, 15x25 cm.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1996218
12518
354
0
8000
Printed Materials
Other collectibles
1
1874 az Üstökös (szerk.: Jókai Mór) 26. évfolyama, egybekötve, érdekes írásokkal, sérült vászonkötésben, jó állapotban, az első lapok foltosak, egyébként jó állapotban
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
1909516
12519
354
0
1000
Printed Materials
Other collectibles
1
1877 A Budapesti Közlöny Hivatalos Értesítője, 1877. március. 8. 54. szám, 1809-1832 p.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1988505
12520
354
0
800
Printed Materials
Other collectibles
1
1879 Deák Farkas: Magyar hölgyek leveleiről. Értekezések a Társadalmi Tudományok Köréből. V. köt. IX. sz. Bp., 1879, MTA, 25 p. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.
The item is not available
1965484
12521
354
0
3000
Printed Materials
Other collectibles
1
cca 1880 Versailles 12 képet tartalmazó litografált leporelló. Egy kép sérült 12x8 cm
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
1748814
12522
354
0
2600
Printed Materials
Other collectibles
1
1889 Orvosi Heti Szemle VII. kötet. 1-26. sz. Fél évfolyam,(július-december.) Szerk.: Dr. Flesch Nándor, Heltai Manó. Aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, a szennylapok és az utolsó lap hiányoznak.
The item is not available
Starting price:
2 600 HUF
2019930
12523
354
0
2000
Printed Materials
Other collectibles
1
cca 1890 A pesti magisztrátus 1848 március 15-i határozatának hasonmás kiadása, hajtásnyommal, kis szakadással, foltos.
Starting price:
2 000 HUF
2017388
12524
354
0
2000
Printed Materials
Other collectibles
1
1890-1895 Képes folyóirat. Vasárnapi Újság füzetekben. 7 száma. Szerk.: Nagy Miklós. Az egyik borító hátoldala hiányzik, a borítókon szakadással, intézményi bélyegzőkkel.
Starting price:
2 000 HUF
2017764
12525
354
0
2400
Printed Materials
Other collectibles
1
cca 1890 A Nemzeti dal Petőfi megjegyzésével kiegészített verziójának reprint nyomdai sokszorosítása
Starting price:
2 400 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment